czwartek, 7 lutego 2013

Navarro czy Navarette...?

 

Tyle mówiło się o kandydatkach na partnerkę Levy'ego w najnowszej telenoweli Salvadora Meji. Najgłośniejszą z nich i zarazem najbardziej prawdopodobną była gwiazda Abismo de Pasion Angelique Boyer. Widzowie usilnie próbowali także zasugerować producentowi Elizabeth Gutierrez (przyp. życiowa partnerka Williama) czy Maite Perroni. Wymieniona trójka to tylko krople w morzu nazwisk. Z bardziej znanych można by dodać jeszcze Dominikę Paletę, Alessandrę Rosaldo, Altair Jarabo i  Zurię Vegę.

Kilka dni temu dołączono nazwisko znanej i lubianej Silvii Navarro, dla której byłaby to szansa na drugie w Televisie prime-time (przyp. pierwszym była telenowela Manana es para Siempre) oraz byłej Miss Ximeny Navarette. O ile z doświadczenia wiemy, że zdarzają się super uzdolnione modelki o tyle rzadko dostają jako pierwszą rolę protkę w prime-time.

Salvador Mejia miesza i miesza zupełnie jak w telenoweli, ale nasuwa się pytanie czy czasem nie za bardzo. Bo kto z nas lubi oglądać film, w którym nic nie rozumie i się gubi???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz