niedziela, 21 października 2012

Nieposkromione emocje...
Nieposkromionych emocji przez 7 miesięcy dostarczała telenowela "Amor Bravio". Mimo iż w Meksyku cieszyła się średnio-wysokim zainteresowaniem to podbiła serca dużej liczby polskich miłośników telenowel. Dziś Meksyk pożegna projekt Carlosa Moreno my zaś obejrzymy go dopiero w dniu jutrzejszym. Jednak przed dwugodzinnym finałowym odcinkiem wyemitowany zostanie program poświęcony telenoweli. Widzowie ujrzą wpadki z planu i ciekawostki.
Łzy pożegnania towarzyszyły także ekipie, która pracowała prawie do ostatnich chwil i dopiero na początku miesiąca aktorzy pożegnali się ze sobą. Zarówno Silvia jak i Cristian z żalem pozostawiali swoje postaci- Camilę i Daniela. Także Lety Carderon żegnała się z Isadorą, która przez całą telenowelę non stop podnosiła telewidzom ciśnienie.
Co stanie się z Miriam? Czy Agatha naprawdę jest córką Miriam i Daniela? Czy nieposkromiona miłość głównych bohaterów zatriumfuje? I w końcu jakie męki czekają Dionisia i Isadorę? Odpowiedzi na te pytania już dziś (u nas godzina 1.30 w poniedziałek)  na Canal de las estrellas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz