poniedziałek, 22 października 2012

Amor Bravio... cuando manda el corazon

Amor Bravio

 

 Głęboka poruszająca telenowela, która pokazuje nam jak przewrotne bywa życie i jak stosunkowo łatwo stracić cały świat w dosłownie jednym momencie...
Camila i Daniel poznają się na ranczu La Marquerida. Obydwoje są po przejściach i obydwoje poszukują kogoś kto stanie im się bliższy.
Camila... po stracie narzeczonego zaszyła się przed światem na ranczu wuja Daniela. Tam oświadcza jej się zarządca hacjendy Alonso, syn podłej Isadory- kobiety pozbawionej skrupułów, która zrobi wszystko by dojść do celu. Isadora ma kochanka Dionisio, a ten z kolei obsesyjnie pragnie zdobyć Camilę. Z pomocą Isadorze, Alonsu i Dionisiowi przychodzi także przyrodnia siostra protagonistki Ximena. Camila z wykształcenia jest weterynarzem.
Daniel... nie widzi świata po za swoją żoną Miriam. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia. I może taka sielanka trwałaby przez całe ich życie. Ale los bywa przewrotny. Na swoje nieszczęście Daniel dziedziczy majątek, który należy się Camili. Ogarnięci paniką Isadora z Dionisiem nasyłają bandytę, a ten śmiertelnie rani żonę prota, która spodziewała się dziecka.
Teraz to Danielem kieruje żądza zemsty. Pod fałszywym nazwiskiem udaje się do swojego majątku i zatrudnia się jako kierowca Camili, która po wypadku nie jest wstanie wsiąść za kierownicę. Żadne z nich nie wie, że to właśnie w tym momencie rozpoczyna się najpiękniejsza i zarazem najtragiczniejsza z podróży ich przygód, nie mają pojęcia ile będą musieli poświęcić. Jednak kieruje nimi coś co podpowiada im że warto zainwestować w swoje szczęście i odnaleźć miłość.


Obsada:

Camila Monterde Santos- Silvia Navarro
Daniel Diaz Acosta- Cristian de la Fuente
Isadora vda. Lazcano- Leticia Calderon
Dionisio Ferrer- Cesar Evora
Alonso Lazcano- Flavio Medina
Ximena Diaz Santos- Laura Carmine

2 komentarze:

  1. Kurcze z żoną się wciągnęliśmy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też oglądam drugi raz z tym samym zaciekawieniem

    OdpowiedzUsuń